506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Szkolenia i kursy pierwszej pomocy Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki

Drodzy Państwo! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta szkoleń oraz kursów pierwszej pomocy dla osób indywidualnych, dla szkół oraz wszelakich firm mieszczących się w Tomaszowie Mazowieckim.

W skład naszej oferty wchodzą:

Kursy pierwszej pomocy - firma Pio-Med

Jesteśmy firmą, która składa się z wykwalifikowanej kadry, posiadającej wymagane uprawnienia do przekazywania wiedzy na temat pierwszej pomocy. Nasza oferta składa się między innymi ze szkoleń pierwszej pomocy oraz kursów kwalifikowanej pierwszej pomocy, które udzielamy wszystkim zainteresowanym z Tomaszowa Mazowieckiego.

Zapewniamy także zabezpieczenia medyczne imprez oraz szkolenia BHP dla firm. Nasze kursy z pierwszej pomocy są dostosowane do grup uczestników, ich specyfiki pracy oraz potrzeb i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy był w pełni usatysfakcjonowany i zdobył nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również praktyczne umiejętności.

Nasze szkolenia pierwszej pomocy oraz inne oferowane przez nas kursy są ułożone tak, aby obok zdobywania wiedz, uczestnicy mieli okazję ćwiczyć, pogłębiać swoje umiejętności i nabierać pewności podczas ratowania życia. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który ułatwia nam pracę. Ponadto nasza kadra dydaktyczna stosuje sprawdzone i skuteczne metody, które pozwalają w łatwy sposób przyswajać wiedzę naszym kursantom.

Szkolenia BHP w Tomaszowie Mazowieckim

Celem szkoleń BHP, które oferujemy, jest przede wszystkim zaznajomienie pracowników danej firmy z zasadami organizacji bezpiecznego miejsca pracy, tym samym minimalizując zagrożenia i skutki, które się z tym wiążą.

W ramach naszych usług zapewniamy szkolenia BHP, których program dopasowujemy indywidualnie, w zależności od uczestników. Zapewniamy także dojazd do siedziby firmy mieszczącej się a terenie Tomaszowa Mazowieckiego.