506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kursy pierwszej pomocy Skierniewice

Skierniewice

W nagłych sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu drugiej osoby, warto wiedzieć, jak się zachować i jak udzielić pierwszej pomocy. Nasza firma Pio-Med oferuje możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych kursach pierwszej pomocy w Skierniewicach.

Jako firma, która działa od roku 2014, szczególny nacisk kładziemy na zdobywanie umiejętności praktycznych podczas naszych kursów i szkoleń. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który służy nam do ćwiczeń i jednocześnie ułatwia pracę. Ponadto nasza kadra dydaktyczna jest wysoce wykwalifikowana i posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia kursów pierwszej pomocy.

Nasze szkolenia organizowane w Skierniewicach, kierowane są zarówno do osób prywatnych, które chcą pozyskać umiejętność udzielania pierwszej pomocy, lecz także dla nauczycieli, autoszkół, firm i przedsiębiorstw. Programy naszych kursów są indywidualnie przygotowywane dla każdej z grup, aby spełniać ich oczekiwania i potrzeby oraz aby były dostosowane do specyfiki działalności.

Kursy pierwszej pomocy Skierniewice

W ramach naszej oferty, zapewniamy kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, które umożliwiają podniesienie kwalifikacji zawodowych i jednoczesne przygotowanie do realizacji zadań z zakresu Ratownictwa. Osoby, które w szczególności są już związane z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego, mogą zgłosić się do nas, aby wziąc udział w kursach kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Naszą ofertę kursów kierujemy w szczególności do:

  • jednostek Straży Pożarnej,
  • jednostek Policji,
  • jednostek Straży Granicznej,
  • jednostek Wojskowych

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kursów pierwszej pomocy w Skierniewicach.