506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kurs pierwszej pomocy Sieradz

Sieradz

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Organizujemy kursy pierwszej pomocy w Sieradzu, a także kursy BHP, szkolenia przeciwpożarowe i wiele więcej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która przeprowadza zajęcia zawsze dostosowane do każdej grupy uczestników, ich potrzeb i oczekiwań.

Pierwsza pomoc - kursy Sieradz

Głównym celem naszej firmy Pio-Med jest zapewnić klientom, profesjonalne kursy pierwszej pomocy w Sieradzu, które przeprowadza nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Każdy kurs dopasowany jest do grupy uczestników. Stawiamy przede wszystkim na ćwiczenia, choć nie pomijamy wiedzy merytorycznej.

Naszą ofertę szkoleń pierwszej pomocy kierujemy do firm, szkół oraz indywidualnych klientów, którzy chcą wziąć udział w profesjonalnych kursach, w miłej atmosferze i z doświadczonym zespołem, który przekaże całą swoją wiedzę.

Nasza pełna oferta szkoleń oraz kursów:

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Prowadzimy również kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, które doskonale przygotowują uczestników do zadań z zakresu Ratownictwa. Naszą ofertę kursów KPP kierujemy w szczególności do osób, które są zatrudnione lub powiązane z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Podczas kursów pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, który wykorzystujemy w czasie ćwiczeń. W celu skorzystania z naszych kursów pierwszej pomocy w Sieradzu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą!