506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kurs pierwszej pomocy Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka

Nasza firma Pio-Med zajmuje się organizowaniem kursów pierwszej pomocy w Rawie Mazowieckiej, zarówno dla klientów indywidualnych, którzy pragną nauczyć się, jak udzielać pierwszej pomocy, a także dla firm i przedsiębiorstw.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chcemy podzielić się z innymi. W ramach naszych usług, oferujemy zarówno szkolenia pierwszej pomocy, szkolenia BHP, szkolenia przeciwpożarowe oraz wiele więcej. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie do ćwiczeń, stawiając na praktykę i zdobywanie wiedzy.

Kursy pierwszej pomocy - Rawa Mazowiecka

Oprócz kursów pierwszej pomocy, które przeprowadzamy z wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, oferujemy także:

Z naszej oferty mogą skorzystać indywidualne osoby, a także firmy, przedsiębiorstwa, auto szkoły. Organizujemy kursy pierwszej pomocy w Rawie Mazowieckiej oraz w innych miastach, zatem zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Posiadamy kadrę dydaktyczną, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, prowadzi ciekawe zajęcia, pełne wiedzy merytorycznej i praktyki.

Zabezpieczenia medyczne imprez

Oprócz szkoleń i kursów, zapewniamy również zabezpieczenia medyczne imprez w Rawie Mazowieckiej. Pojawiamy się na imprezach kameralnych, masowych, eventach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i pomoc w razie konieczności, lecz także szereg atrakcji, które urozmaicą imprezę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Pio-Med w celu skorzystania z kursu pierwszej pomocy w Rawie Mazowieckiej.