506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kurs pierwszej pomocy Radomsko

Radomsko

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów pierwszej pomocy Radomsko dla osób indywidualnych, firm, szkół.

Organizujemy:

Szkolenia z pierwszej pomocy Radomsko

Program kursów pierwszej pomocy w Radomsku, które udzielamy, zawsze jest indywidualnie dostosowany do grupy uczestników, a także ich potrzeb i specyfiki działalności w branży. Pragniemy przede wszystkim przekazać wiedzę merytoryczną, w najlepszy możliwy sposób, a także zapewnić uczestnikom naszych kursów pierwszej pomocy, praktyczne ćwiczenia, które ułatwią naukę.

W skład naszej kadry szkolącej wchodzą osoby czynne zawodowo, które należą do Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego, zatem posiadają niezbędną wiedzę popartą doświadczeniem oraz wszelkie wymagane uprawnienia do udzielania kursów pierwszej pomocy.

Recertyfikacja kursu pierwszej pomocy

W naszej ofercie znajduje się także możliwość skorzystania ze szkoleń przypominających, które mają na celu, jak sama nazwa wskazuje, przypomnieć sobie wiedze i umiejętności z kursu KPP. Ponadto, szkolenia przypominające przygotowują także do egzaminu recertyfikującego.

Recertyfikacja kursu, to 20 godzin ćwiczeń w formie praktycznej i symulacyjnej, zakończonych egzaminem teoretyczno-praktycznym.

Każda z osób, która pozytywnie ukończy egzamin recertyfikacyjny, otrzyma zaświadczenie z wykonania Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, a także zyska tytuł Ratownika.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Pio-Med, w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat szkoleń pierwszej pomocy w Radomsku.