506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kursy pierwszej pomocy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski

Organizujemy kursy oraz szkolenia z pierwszej pomocy, kursy BHP, a także szkolenia przeciwpożarowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia zajęcia dostosowane indywidualnie do każdej grupy uczestników.

Szkolenia oraz kursy pierwszej pomocy

Naszym głównym celem jest zapewnić klientom z Piotrkowa Trybunalskiego, profesjonalne szkolenia i kursy, które będą prowadzone w formie praktycznej i teoretycznej. Nasza kadra dydaktyczna posiada uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu kursów pierwszej pomocy.

Swoją ofertę kierujemy do firm, szkół oraz indywidualnych klientów, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy, a także zachowania się w przypadku pożaru.

Oferta kursów i szkoleń - Piotrków Trybunalski:

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Nasza firma oferuje prowadzenie kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, dzięki którym można dobrze przygotować się do zadań z zakresu Ratownictwa Medycznego. Ofertę tą kierujemy szczególnie do osób, które są zatrudnione lub powiązane z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego, lecz także do klientów, których celem pracy jest niesienie pomocy w przypadku zagrożenia zdrowia i życia.

Nasze kursy KPP oraz inne kursy i szkolenia, które oferujemy, przeprowadzamy w miejscowości Piotrków Trybunalski. Zapewniamy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń praktycznych, nowoczesne i skuteczne metody nauczania oraz miłą atmosferę.