506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kursy pierwszej pomocy Pabianice

Pabianice

Kurs pierwszej pomocy PabianiceJesteśmy firmą działająca od roku 2014, która zajmuje się organizowaniem kursów z pierwszej pomocy w Pabianicach. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt medyczny, a w skład naszej kadry dydaktycznej wchodzą osoby wykwalifikowane, które posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wymagane uprawnienia.

Istotą naszej działalności są kursy pierwszej pomocy, które organizujemy dla wszystkich zainteresowanych. Nasze szkolenia i kursy są prowadzone zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, przedsiębiorstw, autoszkół.

Kursy pierwszej pomocy Pabianice

Podczas kursów z pierwszej pomocy, które organizujemy, szczególny nacisk kładziemy na praktykę. Dzięki temu, że posiadamy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, nasi kursanci mogą dobrze przygotować się do ukończenia kursu pierwszej pomocy.

Nasze kursy pierwszej pomocy w Pabianicach, są szczególnie przeznaczone dla firm, autoszkół i wychowawców przedszkoli, a także indywidualnych klientów. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny, nowoczesne i sprawdzone metody nauczania, które wykorzystuje nasza kadra dydaktyczna, a także certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapewniamy Państwu pomoc z zakresu:

Zabezpieczenia medyczne imprez

Oprócz kursów pierwszej pomocy, oferujemy również zabezpieczenia medyczne imprez, eventów i wydarzeń sportowych i tym podobne. Zapewniamy uczestnikom opiekę medyczną, a także atrakcje związane z pokazami udzielania pierwszej pomocy na stanowisku do tego przeznaczonym.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Pio-Med.