506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kurs Pierwszej Pomocy Łódź

Łódź

Nasza firma Pio-Med oferuje możliwość uczestniczenia w kursach pierwszej pomocy w Łodzi oraz szkoleniach przeciwpożarowych i innych kursach, organizowanych dla zainteresowanych klientów.

Zapewniamy Państwu pomoc z zakresu:

Pierwsza pomoc Łódź

Szkolenia pierwszej pomocy Łódź

Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia człowieka, jest bardzo ważne i niezwykle przydatne, gdyż liczy się każda minuta.

Nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna, zapewnia zajęcia praktyczne oraz teoretyczne, które wchodzą w skład szkolenia z pierwszej pomocy. Szczególny nacisk kładziemy na przekazanie jak największej ilości wiedzy, w najlepszy i najbardziej skuteczny sposób. Oferujemy ćwiczenia praktyczne, które są poparte treścią.

Program szkoleń z pierwszej pomocy zawsze ustalany jest indywidualnie dla każdej grupy uczestników. Bierzemy wówczas pod uwagę oczekiwania naszych klientów, a także specyfikę działalności firmy.

Szkolenia BHP

Celem szkoleń BHP, które organizujemy, jest przede wszystkim zaznajomienie pracowników danej firmy z zasadami organizacji bezpiecznego miejsca pracy. Przekazujemy wiedzę merytoryczną i wiedzę praktyczną za pomocą sprawdzonych metod, na których pracujemy od lat.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych szkoleń BHP, a także kursów pierwszej pomocy w Łodzi!

szkolenia z pierwszej pomocy łódź, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy łódź, zabezpieczenia medyczne imprez