506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kursy pierwszej pomocy Łask

Łask

Nasza firma Pio-Med działa od roku 2014 oferując zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom i przedsiębiorstwom, profesjonalne kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, szkolenia BHP i przeciwpożarowe. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który ułatwia nam pracę, a także posiadamy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, która przeprowadza kursy pierwszej pomocy w Łasku i nie tylko!

Co oferujemy?

Nasze szkolenia oraz kursy prowadzone są przed kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody przekazywania wiedzy, a także stawiamy na praktykę, dlatego nasze kursy składają się przede wszystkim z ćwiczeń!

Szkolenia pierwszej pomocy Łask

Szkolenia pierwsza pomoc Łask

Naszą ofertę kursów pierwszej pomocy w Łasku, a także szkoleń kierujemy nie tylko dla indywidualnych klientów, którzy pragną zdobyć wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy, lecz także dla firm i placówek publicznych.

Nasza kadra dydaktyczna, to osoby czynne zawodowo, które należą do Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Podczas naszych zajęć, kursanci zdobywają cenną wiedzę dotyczącą zabiegów reanimacji (BLS), podstawowych zabiegów ratujących życie (BTLS), a także postępowania w nagłych zachorowaniach.

Zabezpieczenia medyczne imprez

Oprócz kursów pierwszej pomocy w Łasku, a także szkoleń BHP i PPOŻ, zapewniamy także zabezpieczenia medyczne imprez organizowanych w tym mieście. Pojawiamy się na wydarzeniach sportowych, kulturalnych, kameralnych i rekreacyjnych. Dbamy o to, aby każda z imprez przebiegała w bezpiecznych warunkach, a uczestnicy czuli się komfortowo w razie ewentualnych wypadków i zdarzeń.

Oprócz zabezpieczenia medycznego imprez masowych, zapewniamy także atrakcje w postaci pokazów i kursów pierwszej pomocy na specjalnie stworzonych stanowiskach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą skorzystać z naszej oferty kursów pierwszej pomocy w Łasku!