506 488 400 kontakt@pio-med.com.pl Łódź, Piotrków Trybunalski

Kurs pierwszej pomocy Bełchatów

Bełchatów

Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada kursy pierwszej pomocy w Bełchatowie, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz recertyfikację kursu, szkolenia przeciwpożarowe i zabezpieczenia medyczne imprez. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która przeprowadza kursy dla zainteresowanych, a także możliwość skorzystania z kursów przypominających, które przygotowują do egzaminu recertyfikacyjnego.

Co nas wyróżnia?

 

  • Prowadzimy zajęcia zarówno praktyczne, jak i teoretyczne
  • Posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny
  • Nasza kadra dydaktyczna jest wysoce wykwalifikowana, posiadająca uprawnienia do przeprowadzania kursów
  • Wykorzystujemy sprawdzone, nowoczesne i zarazem skuteczne metody nauczania

Szkolenia pierwszej pomocy Bełchatów

Szkolenia z pierwszej pomocy w Bełchatowie, za każdym razem są dostosowane do naszych klientów. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim specyfikę działalności, indywidualne oczekiwania i potrzeby uczestników kursu pierwszej pomocy. Zapewniamy nie tylko zdobycie wiedzy merytorycznej, lecz także ćwiczenia praktyczne, które są bardzo ważną częścią każdego kursu.

Szkolenia przeciwpożarowe

W naszej ofercie znajduje się również możliwość skorzystania ze szkolenia przeciwpożarowego, które prawnie jest wymagane wobec pracodawców, jak i pracowników każdej firmy. Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z przepisami przeciwpożarowymi. Pragniemy także, aby dzięki ćwiczeniom praktycznym, nasi klienci mogli utrwalić sobie wiedzę nabytą podczas szkolenia.

Zapraszamy serdecznie osoby, które są zainteresowane uczestnictwem w kursach pierwszej pomocy w Bełchatowie. Nasza wykwalifikowana kadra jest gotowa do współpracy.